کنکور اندیشمندانه با
موسسه آموزشی اندیشه

اخبار موسسه اندیشه

اخبار- موسسه علمی آموزشی اندیشه
دانشجویان، بهترین گروه‌ هدف برای پژوهش‌های کاربردی هلال‌احمر
دانشجویان، بهترین گروه‌ هدف برای پژوهش‌های کاربردی هلال‌احمر سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران با تأکید بر اینکه پایان‌نامه‌های دانشجویی دارای اهمیت بسیاری هستند، تاکید کرد: دانشجویان یکی از بهترین گروه‌های هدف برای پژوهش‌های کاربردی جمعیت هلال‌احمر هستند.   به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سید حمید جمال‌الدینی،معاون آموزش، پژوهش و ف ...
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ تعداد بازدید: 9304

دانشجویان، بهترین گروه‌ هدف برای پژوهش‌های کاربردی هلال‌احمر

سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران با تأکید بر اینکه پایان‌نامه‌های دانشجویی دارای اهمیت بسیاری هستند، تاکید کرد: دانشجویان یکی از بهترین گروه‌های هدف برای پژوهش‌های کاربردی جمعیت هلال‌احمر هستند.

 

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سید حمید جمال‌الدینی،معاون آموزش، پژوهش و فناوری و سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران در جلسه پژوهش در فضای مجازی که با حضور محمد اکبرزاده، سرپرست اداره کل فناوری و آمار جمعیت هلال احمر و دکتر شاه حسینی،عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، این جلسه را یک جلسه هم‌اندیشی خواند و اظهار داشت: سیستماتیک کردن بخش‌های پژوهشی از اولویت‌های مهم این معاونت بوده که گستره آن در کل جمعیت هلال‌احمر است.

 

وی با اشاره به اینکه اولویت‌های پژوهشی در جمعیت هلال‌احمر بر مبنای کاربردی آن، در دو وظیفه امداد و نجات و آموزش همگانی است، ادامه داد: سعی ما بر این است که با بهره‌گیری از یک سامانه جامع پژوهشی استانداردها و اولویت‌های پژوهشی را مشخص نموده و شرایطی فراهم شود که بتوان طرح‌های اولویت‌بندی شده را در صورت امکان، برای اجرا به سایر استان‌ها و سازمان‌ها تفویض کرد.

 

سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران، هدف از این جلسات و اجرای برنامه‌های پیشنهادی را بهبود وضعیت موجود امور پژوهشی توسط معاونت آموزش، پژوهش و فناوری دانست که یکی از این برنامه‌ها انعقاد تفاهم‌نامه با صندوق پژوهشگران است.

 

در ادامه این جلسه دکتر حامد فرساد، معاون پژوهش مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران هدف از برگزاری این جلسه را به روز رسانی نرم‌افزار پژوهشی دانست و خاطرنشان کرد: اکنون زمان آن رسیده که با ساماندهی نرم‌افزار پژوهشی انتظارات جمعیت هلال‌احمر در راستای بهینه‌سازی اولویت‌های پژوهشی برآورده شود.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران، در این جلسه شرکت‌های مدعو به معرفی نرم‌افزارهای خود پرداخته و دیدگا‌ه‌های افراد صاحب‌نظر حاضر در جلسه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

دیدگاه کاربران

نتیجه ای یافت نشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی، جهت ثبت نظر به سایت واردشوید